KONST / Litografier / Färglitografi 16034018
nr 1603 4018
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 92/350. Färglitografi, bildmått: 48x57 cm, yttermått inklusive ram: 64x72 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:38:06
100 kr
150 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm